ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ТРИКУТНИК

«НАРКОТИКИ-ГРОШІ-МЕНТИ»

Сподівання всього суспільства на правову державу в Україні на жаль з кожним днем та часом вгасають, бо правоохоронний орган в Україні, та ті хто там працюють, все частіше працюють не для людей, а на свою кишеню, за замовленнями та у змові зі злочинцями.

Якщо є заперечення та позитивні приклади, буду радий вислухати та порадіти з вами за таку вдачу! А поки практично всі і всюди «стогнуть і ревуть» та обурюються від такої протиправної діяльності та відвертої бездіяльності.

Сподіваюсь, що колись слово та діло поліцейського буде як ЗАКОН, вірним та на користь громадянину в Україні.

На даний час, хочу навести тільки декілька прикладів, коли правоохоронцями в Ізмаїльському районі Одеської області, нехтуються та паплюжаться всі норми і закони, а рішення судів для них як «туалетний папірець».

З етичних норм та враховуючи відсутність згоди постраждалих не наводжу прізвище постраждалих, хоча їх всі знають в м.Ізмаїл та правоохоронних органах Одеської області.

Ще в 2016 році, виконуючи свій громадський обов’язок, цей журналіст та громадський активіст разом з своїми друзями та однодумцями звернувся до правоохоронних органів та СБУ в області бо «свої» запроданці нічого не роблять і чекають своїх «відкатів» та частки грошей від злочинців. Це звернення було з приводу корупційних та протизаконних дій посадовців Ізмаїльського РВ та відомих торговців наркотичними речовинами в місті та Ізмаїльському районі.

З цього приводу були вжиті оперативні заходи керівництвом Одеської прокуратури та СБУ області. Керівництво Ізмаїльського ОП ГУНП в Одеській області було змінено, заведено декілька кримінальних справ, дві з яких зараз розглядається в суддями районного суду.Зазначена інформація висвітлена в соціальних мережах:

https://www.youtube.com/watch?v=bHsxql1s32Y&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=ny5pTr9b2W4&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=SFT9nmnfMJE&feature=youtu.be).

В той же час, у зв’язку з витоком інформації від нового керівника та його підлеглих в ІзмаїльськомуОП ГУНП в Одеській області, про осіб що сприяли зазначеним діям правоохоронних органів, на них був здійснений озброєний напад, нанесені ножові поранення та від вогнепальної зброї.

В Ізмаїльському міськрайонному суді Одеської області досі розглядається ця кримінальна справа, судові засідання транслюються в режимі ОН-ЛАЙН: https://court.gov.ua/affairs/online/.

Як вбачається, справа досі не розглянута суддею Волковим Ю.Р,.бо є наявні підстави, що свідчать про не професійно зібрані слідчими Ізмаїльського ОПГУНП докази, є хиткими і справа гальмується і притягненню злочинців до відповідальності та їх засудження, за цими справами, є під сумнівом.

В іншій справі, коли не одне а два рішення Ізмаїльського районного суду Одеської області від 03.07 та 17.08.2018 року, начальником Ізмаїльського ОП ГУНП полковником Галкіним Р.В. та його слідчими не виконані, хоча судом було зобов’язано негайно повернути автомобіль активісту, який незаконно було вилучено в нього поліцейськими за «замовленням».

Як вбачається, такі дії вчинялись у змові з суддею Ізмаїльського суду Пресекар, який маючі інформацію про рішення суду від 03.08.2019 року щодо повернення автомобіля власнику (нашому активісту), виносить 06.08.2019 року рішення суду на обшук цього автомобіля який протизаконно був вилучений та посталений на штраф майданчик. Мабуть тільки суддя Пресекар та його поплічники у Ізмаїльській поліції не вбачають в цих діях злочину та свідомо неправомірні дії. Але цьому оцінку повинні давати не журналісти, а ВИ шановні читачі та ЧЕСНІ правоохоронні органи, яких в м.Ізмаїл немає, бо там царює – полковник Галкін Р.В. зі своїми «нукерами».

Тільки завдяки активному втручанні журналістів Інформаційної агенції «Журналісти проти корупції» та громадських активістів, розграбований та пошкоджений під час знаходження на штраф майданчику автомобіль було повернуто власнику. Як свідчать належні докази: акти, чеки, фото та відео, які підтверджуються свідками, зазначеному активісту було нанесено матеріальну шкоду на суму більше 450000 грн. незаконними діями слідчих під керівництвом начальника Ізмаїльського ОП ГУНП полковника Галкіна Р.В.

Так, сааме чотириста п’ятдесят тисяч грн, які складаються: з коштів за знаходження автомобіля на штрафному майданчику; за евакуатор; за відновлення пошкодженого автона СТО; за вкрадене пальне з авто, запасне колесо та комплект ключів за час знаходження на штрафному майданчику; за пошкодження автомобіля (масові подряпина кузова, зламані замки на дверцях машини, пошкоджена рульова та тормозна система), а також за викрадене майно з автомобіля.

    І все це під безпосереднім керівництвом начальника Ізмаїльського ОП ГУНП полковника Галкіна Р.В. З цього приводу відкрито прокуратурою Одеської області кримінальне провадження ЄРДР 120181610150002138.

В цих умовах, крім активістів та журналістів сумлінно та професійно виконував свої обов’язки суддя Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області – Бурнусус Олександр Олексійович. Саме завдяки своєму професіоналізму, порядності, відповідальному ставленню до розгляду справи, захисту та поновленню порушених прав людини вищезазначеним суддею були розглянуті клопотання про повернення майна,та були винесені рішення про негайне повернення власнику його майна.

Саме завдяки таким суддям, як Бурнусус О.О, порушені законні права та інтереси людини поновлюються, в той час коли правоохоронці Мінчев І.С та Чифліклій Ф.П.,. на чолі з полковником Галкіним Р.В. – охороняють лише злочинців та свій «гаманець»,. а також прокурор Чимаширянов О.В.

Хочу запевнити читача, що боротьба тільки попереду і немає сумніву, що буде по іншому ніж за законом, бо як сказав наш патріарх Філарет: «Ми переможемо, бо на нашій стороні правда» і підтримка суспільства.

Про подальші події буде повідомлено, бо залишати таке беззаконня «нової поліції» та царювання в м.Ізмаїл начальника поліції полковника Галкіна Р.В., – просто не можливо.

Чергова об’ективна інформація щодо замовних дій які безпосередньо виконує Мариморович Н.Ю. журналістом вже зібрана та узагальнюється, бо ця слідчий фактично сфабрикував кримінальну справу за ст.309 КК і за наявних доказів, коли без захисних рукавичок (дивись запис з відео реєстратора поліції) поліцейські швидко знаходять пусті пластикові пляшки з залишками аж 0,56 гр. наркотичної речовини канабіс, за що за законом лише ВИННУ особу можуть притягнути за ст.44 КУпАП до адміністративної відповідальності а не до кримінальної: https://www.youtube.com/watch?v=Nd7YTk7B5gQ&feature=youtu.be

А винну особу у цій справі знайшли не слідча Маримович Н.Ю, а журналісти та активісти. Це власник цієї квартири Стародумров, який має доступ до балкону і пустих пляшок, а також саме він ходить у закордонні плавання і його відбитки можуть бути на пляшках, але слідча не призначає експертизу щоб дослідити час потрапляння наркотичної речовини до пляшок, чії відбитки пальців на них та чії залишки епітелію на цих пустих пляшках, тощо. З цього приводу відкрито кримінальне провадження за ст.309 КК, де фігурує саме Стародумов, а не наш активіст.

Чому без захисних рукавичок і о 6 (шостій) годині ранку, без участі адвоката якого вимагав залучити наш активіст, і так зухвало бо відбитки на пляшках є тільки цих нахаб – поліцейських?

А тому, що вони НАС з вами рахують за «СТАДО» та беззахисними, і сподіваються що так буде і далі.

Як нам повідомили, справу взято на контроль в Генеральній прокуратурі України, тому побачимо хто ще зайде чи вийде з «Ізмаїльського трикутника», а може СЯДЕ і надовго.

Журналістське розслідування триває.

Журналіст інформаційної агенції «Журналісти проти корупції»

Тарас Воля