5-та річниця початку смертельного протистояння на «Євромайдані» у Києві

18-21 лютого 2014 року в столиці України тривало криваве протистояння між протестувальниками та силовими структурами на завершальному етапі Революції Гідності.

Наслідком цих подій стала втеча за межі держави чинного на той момент Президента України Віктора Януковича, наступне його відсторонення Верховною Радою (22 лютого) від виконання обов’язків  та призначення дострокових президентських виборів. Лише за офіційними даними, під час тих подій загинули 82 особи (71 демонстрант та 11 правоохоронців), постраждалими стали 622 людини.

Відчуваючи глибокі і тривалі приниження та відвертий гніт зі сторони пострадянської корупційно-кримінальної, комуністично-кадебістської, олігархічної химери, український народ пробудився. Він не зміг залишатися у смертельній байдужості до власного майбутнього та своїх дітей, а повстав проти тиранії, захищаючи свою честь  та гідність!

У цей день, разом з усіма українцями, Партія «ТРИБУНАЛ» вшановує пам’ять  Героїв, які віддали свої життя в ім’я здійснення надій усієї нації на краще майбутнє своєї країни. Ми схиляємо голови перед громадянською мужністю, жертовністю, відвагою та силою духу Героїв! Завдяки подвигу «Небесної сотні» змінено хід історії України, відстояні права і свободи людини та, найголовніше, – відкрито доступ до європейського майбутнього України!

Слава Україні!   Герої не вмирають!