22 січня – День Соборності України

22 січня, політична партія “ТРИБУНАЛ” відзначила День Соборності України мирною акцією на майдані Незалежності. 

 

22 січня – День Соборності  України

Ідея єдності і соборності етнічно українських земель, як і ідеї незалежності і державного суверенітету, сильної централізованої влади, повинна стати змістом і смислом державницької ідеології.

Голова Партії Олександр Семенко наголосив у своїй промові що зараз, після двох десятків років Незалежності, проблема соборності України є дуже актуальною – тотальна зневіра та розбрат серед людей може знову привести наш народ на край безодні.

22 січня – день соборності  України

– Що буде з нами, що буде з країною, якщо і надалі ми мовчки спостерігатимемо, як купка зажерливих клептократів нахабно і безсоромно обкрадають державу та залишають її на поталу східному агресору. Але ж держава – це ми з вами, – підкреслив голова політичної партії “ТРИБУНАЛ”.

Акт Злуки став могутнім виявом волі українців до консолідації, свідченням їх самоідентифікації, становлення політичної нації. Це був реальний крок до об`єднання українських земель, який і сьогодні істотно впливає на національно-політичні процеси в Україні. День Соборності України –це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Ця дата є знаком споконвічного прагнення українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

З імпровізованої трибуни звернулися до присутніх керівник Київської обласної територіальної організації: Андрій Гетьман  та Керівник Київської міської організації: Колєв Руслан Григорович . Вони також привітали присутніх зі святом Соборності та наголосили, що політична партія “ТРИБУНАЛ” відкрита для кожного українця та готова захищати права та свободи громадян будь-яким доступним способом у межах конституційного поля України. 

 

Прозвучали також щирі слова представників громадської організації “Народний парламент України” про народну волю, про те, що українці не повинні давати себе на поталу брехливім чинушам та бюрократам. За думкою ораторів, чиновники мають підписувати з народом так званий трудовий довір, який має бути на контролі безпосередньо у людей.

22 січня – день соборності  України 

 

Впродовж заходу активісти партії “ТРИБУНАЛ” залучали до спілкування усіх небайдужих та презентували новий номер Інформаційного бюлетеня політичної партії “ТРИБУНАЛ”

22 січня – день соборності  України

 

22 січня – день соборності  України

Наверх