Звернення до партійців та прихильників Партії “ТРИБУНАЛ”

 

Шановні однопартійці та прихильники політичної партії «ТРИБУНАЛ»!

Звернення до партійців та прихильників Партії "ТРИБУНАЛ"

Для всіх вас не секрет, що наша Партія функціонує та діє майже на громадських засадах. Ми прагнемо залучити до наших лав усіх, хто бажає допомогти Україні в цей нелегкий час. А тому Президія Центральної Ради політичної партії «ТРИБУНАЛ» затвердила мінімальну суму щомісячного внеску члена партії — 20 гривень.

Проте кожен за своїм бажанням може допомагати Партії більшими сумами – за розміром своїх статків та фінансових можливостей. Це саме стосується й численних наших прихильників. Нам необхідні справжні однодумці, котрі за тих чи інших причин не можуть активно працювати у партійних осередках, але готові прийняти участь у розбудові нашої країни через фінансову підтримку Партії.

Саме тому ми пішли на нестандартний крок у нашій діяльності, зробили так, щоб ці внески на спільну справу можна було перевести на рахунок Партії без особливих складностей, з максимальною зручністю. Тобто за допомогою сайту Партії «ТРИБУНАЛ», на сторінці «Фінансування», кожний член Партії чи наш прихильник може перерахувати кошти в електронному режимі.

Для подальшого існування та активної діяльності потрібна не лише моральна, духовна, але й фінансова допомога. Ми закликаємо наших партійців та прихильників активніше залучатися до фінансової підтримки Партії та сподіваємося на порозуміння.