Знищення лісу або Їхали за “безвіз”, а привезли погодження на “безліс”

Знищення лісу або Їхали за "безвіз", а привезли погодження на "безліс"

 

Україна скасує заборону на експорт необробленої деревини, що перешкоджає отриманню траншу макрофінансової допомоги від Євросоюзу. Про це за результатами саміту Україна-ЄС в Брюсселі повідомив у четвер, 24 листопада президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер. “Я був радий тому, що український президент висловив намір зняти заборону на експорт деревини. Це була умова, яку ми висунули”, – сказав Юнкер.

 

За словами політика, це буде зроблено в наступні кілька тижнів, що дозволить ЄС надати Україні обіцяний транш на суму 600 млн євро.

 

Президент Єврокомісії та представники української влади в один голос «кричать», що це чи не єдиний шанс України для отримання “БЕЗВІЗ”.

 

Президент ЄС «дуже радий» тому, що президент України «висловив намір» скасувати заборону на експорт деревини. Незрозуміло. Європеєць та ще й до того ж президент Єврокомісії «радий» тому, що в Україні будуть ЗНИЩУВАТИ ЛІС. Я вважав, що європейці, навпаки, намагаються зберегти природу! І тому є вагомі докази, а саме: у листопаді 2015 року Європейська комісія закликала Румунію припинити незаконну вирубку лісів. Розпорядження ЄС було скероване також в адресу європейських підприємств, які порушують ці правила.
Європейська комісія пригрозила Румунії міжнародним судом і величезним штрафом. Так про що йде мова? Нам обіцяють “БЕЗВІЗ” в обмін на “БЕЗЛІС”, тільки без лісу ми ЄС вже будемо не потрібні, бо країнам, які входять до ЄС, суворо заборонено знищувати своє національне багатство.

Оскільки Єврокомісія пригрозила Румунії судом, то з боку Румунії послідувала відповідна реакція: 9 січня 2016 року президент Румунії Клаус Йоханніс підписав закон, який передбачає, що незаконна вирубка площі лісів більшої, ніж 1 га, вважається загрозою для національної безпеки.

Через лісорубні схеми українські Карпати та інші ліси нашої країни стають схожими на пустелю.

Ліс вивозиться з України «кругляком» – необробленими зрубаними стовбурами дерев, а натомість оброблена деревина коштує набагато дорожче. А в цей час легальні українські деревообробні підприємства ледь виживають.

Надаючи транш в 600 млн євро, ЄС намагається пошити в дурні український народ, оскільки ліс вирубують, а кошти все одно доведеться повертати нам як платникам податків. Таким чином МИ за власні кошти ЗНИЩУЄМО СВОЄ НАЦІОНАЛЬНЕ БАГАТСТВО.

Якщо влада країни скасує мораторій на експорт лісу, то вона фактично стає не українська, тому що ліс є національним багатством, а надання згоди на знищення національного багатства – це явна зрада національних інтересів.

Політична партія «ТРИБУНАЛ» виступає КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ знищення лісів, які належать виключно народові України. І на цій підставі ми готуємо ряд змін до чинного законодавства з метою посилення кримінальної відповідальності за незаконну вирубку лісу.

 

ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ Є НАРОД

 

Олександр Бованенко