З Великоднем, Україно!

Щороку Великдень нагадує нам, як життя перемагає смерть, а людська свідомість – гріх і страхи! Христос Воскрес – вітаємо ми один одного! Воістину Воскрес – підтверджує, як і свою віру в невмирущість життя, кожен, хто чує це вітання!  

Християнське повір’я гласить, що Бог, показуючи віруючим свою безмежну любов до них, послав на землю свого єдиного сина – Ісуса Христа, щоб той ціною мук і страждань спокутував їхні гріхи. Так воно й сталося: Христос вів подвижницький і просвітницький спосіб життя, нікому не відмовляв у бесіді чи увазі, творив чудеса при свідках. А на 33-му році життя Ісус був розп’ятий на хресті, залишивши по собі 12 учнів-апостолів, що й розповіли про нього світові.  На третій день, після смерті, щоб вклонитись його тілу та омити духмяними травами, до гробниці потайки прийшло кілька жінок. Однак тіла вони там не застали, натомість Христос сидів живий і по-батьківські дорікнув їм, мовляв, чого шукаєте мене серед мертвих, коли я – Вічне життя? Після, син божий зустрівся з учнями, щоб попрощатись і вознісся при них на небеса. Відтоді щовесни християнство вшановує Великдень.

Для кожного значення біблійських подій несе свій, індивідуальний характер і свою оцінку подвигу Христа дасть той, хто дійсно відчує ту єдність з божественним світом, про яку покликане нагадувати нам радісне свято Воскресіння Христового – Великдень!

Зі святом вас, дорогі українські родини! Тепла й затишку в оселях! Радості в душах, достатку на столах! Христос Воскрес – Воскресне й Україна! Щиро віримо, що з божою допомогою та власними зусиллями і працею відновимо стабільність в державотворенні та доможемось покращення життя для всіх і кожного.