З Днем Перемоги!

 

З кожним роком стає все менше і менше тих, хто пройшов і вижив на Другій світовій війні.

Сьогодні разом з вами ми вшановуємо річницю Перемоги, пам’ятаємо відважні подвиги воїнів і вклоняємось всім жертвам і загиблим, чиї життя покладено для миру всього людства!

День Перемоги – одне з найшановніших свят у країнах пострадянського простору, бо дорогою ціною дісталась нашим людям перемога над нацистами. Десятки мільйонів громадян віддали життя, терпіли тортури, зазнали каліцтв, страхів та смерті близьких, щоб боротьба за свободу та гідність перемогла і людство не зазнало  нацистського поневолення.

Віддаємо належне тій пам’ятній, значущій ролі, яку відіграли в розгромі фашизму представники всіх держав антигітлерівської коаліції. Кажуть, що без величезних втрат цю війну було не виграти. За добу Радянська армія втрачала близько 15 тисяч солдатів та офіцерів, однак, воїни встояли і змогли перемогти!

Сьогодні, з огляду на далекі події 1945-го, важливо пам’ятати до чого призводять надмірні амбіції, безглузда гординя та ідеологічна конфронтація. Зрада людським цінностям врешті-решт неодмінно призведе до повторення жахів війни, сліз та крові. Особливо страшно думати про це сьогодні, коли ми спостерігаємо на наших східних територіях війну з боку Росії, що звалася «братньою»,  та коли з остраху, мимоволі, з мовчазної згоди влади ми «подарували» «брату» наш півострів Крим.

Дорогі українці, шануймося, бо ми того варті! Бережімо спокій та мир в наших домівках, бо як писав український поет Валентин Бичко: «…Все починається з малого…»!