Вітаємо Українці! Республіканській партії «Трибунул» 3 роки!! Ми вже виросли!!!

28 липня – День народження Республіканської партії «ТРИБУНАЛ»

«Святість людського життя – фундамент роботи будь-якої спільноти» Олександр Семенко

Голова Республіканської партії “ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко та члени Президії Центральної ради вітають партійців, голів територіальних організацій та всіх, хто підтримує ідеї «ТРИБУНАЛУ» з Днем народження Партії.

«З моменту створення партії пройшло 3 роки.  За цей час на долю Партії  випало чимало іспитів, які ми достойно витримали, — зазначає Олександр Семенко. — І ми продовжуємо їх витримувати. «ТРИБУНАЛ» – політична сила народного спрямування! Ця сила об’єднує свідомих українців, а рішення в ній завжди приймаються колегіально. Мета нашої Партії розбудувати державні інституції таким чином, щоб кожен громадянин почувався захищеним, вільно реалізовував свої права та можливості, створював власний бізнес, мав достаток і добробут в родині».

Ми віримо, що Україна піде шляхом розвинених країн світу, адже маємо потужний і невичерпний потенціал, потрібна лише політична воля! Сподіваємось на широку підтримку українським народом наших планів та програм економічного, соціального та духовного розвитку України! 

Вступити до Партії