Відповідальність за робочі місця – на законодавчий рівень!

Відповідальність за робочі місця – на законодавчий рівень!

Політика української влади призвела до того, що країна за два роки втратила 2 млн. робочих місць!

Замість того, щоб займатись програмою підтримки створення нових робочих місць, залучення інвестицій, чиновники владних кабінетів знищували робочі місця, а людей залишали без засобів існування.
І при цьому підвищували тарифи до «КОСМІЧНОГО» рівня, та пропонували комунальні послуги «В КРЕДИТ»…
Тим самим влада показує свою повну зневагу до НАРОДУ, але ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ – Є НАРОД, а не навпаки!

Після Революції Гідності, як це не ганебно, але в Україні робочих місць більше не стало. Все більше українців погоджуються на «сірі» вакансії, працюють без оформлення, а все це – діяльність влади. Бо підприємствам усе важче платити податки, і, як наслідок, вакансії лише скорочуються.

Безвідповідальність органів місцевого самоврядування та фіскальної служби, які масового здійснюють безпідставні перевірки підприємств, вражають. Їх умови — це умови простих грабіжників: або платите «мзду», або ми вас закриємо. Зрозуміло, що в таких умовах це змушує малий та середній бізнес припиняти свою діяльність, а працівників розпускати по домівках.

Влада цинічно не переймається тим, що створення лише одного (!) робочого місця в Україні коштує роботодавцю приблизно 5 тисяч євро.

Можновладці продовжують приймати закони, які «стимулюють» лише знищення тих незначних за кількістю підприємств, що ще залишилися “на плаву” та ледве зводять кінці з кінцями.

Влада робить усе, щоб у країні залишились лише найбагатші, а таких – фактично кілька сотень привілейованих сімей. У країні фактично знищується середній клас. Тобто в Україні згодом залишаться лише малочисельні багатії та мільйони жебраків, як у Індії.

Але загальновідомо, що саме люди з середніми доходами (а саме такими статками і характерний так званий середній клас) і є основою економіки та стабільності у Державі.

Громадяни України хочуть негайно почути від керівників країни відповідь на питання часу: «Скільки ще часу громадяни України будуть змушені виживати та зубожіти без роботи?»

Уряду країни, як уряду звичайних окупантів, байдуже, як живе і від чого вмирає народ України.
Коли зробити реальний аналіз дій “рідної” влади, то любому громадянинові стане зрозумілим: ніякі вороги не зробили стільки лиха Україні, як “своя” влада.

Цей самий уряд не бажає помічати, що саме через відсутність роботи у рідній державі мільйони наших співвітчизників виїхали за кордон на заробітки.

Безробіття набуло небаченого розмаху в Україні, влада не робить нічогісінько для того, щоб покращити сучасний стан забезпечення робочих місць для населення, і тим самим розвивати економічну незалежність Держави.

З огляду на стан безробіття та знищення з боку влади робочих місць, необхідно терміново вводити в дію відповідальність органів місцевого самоврядування, оскільки, замість того, щоб відстоювати інтереси роботодавців, вони разом з контролюючими органами безпідставно закривають підприємства.

Тому вкрай необхідно розробити та ухвалити Закон, який на державному рівні введе відповідальність за знищення робочих місць. Вся відповідальність за знищення робочих місць повинна бути покладена на органи місцевого самоврядування!
Розрахунок простий: вартість робочого місця множимо на кількість осіб, які втратили роботу. Лише після того, як керманичі на місцях сплатять значну суму збитків за знищення робочих місць (окрім матеріальних стягнень має бути введена кримінальна відповідальність винних осіб), чиновники зрозуміють, що ВЛАДОЮ в Державі є дійсно НАРОД, а не вони.

Окрім того, малий та середній бізнес має кредитуватись на розвиток з місцевого бюджету. Для цього необхідно створити відповідну комісію при адміністраціях, яка має займатись вирішенням питання економічної привабливості для залучення потенційних покупців того чи іншого товару чи послуги відповідної торгової точки.

При Кабінеті Міністрів України необхідно створити відділ контролю за створенням робочих місць.

Влада, напевн, забула, що громадянин є носій податків, він обирає владу, та він її утримує, а влада повинна пам’ятати – за чиї кошти вона утримується. Нема робочих місць – нема і податків, нема податків – нема за що утримувати владу.

Отже, влада повинна нести відповідальність за створення робочих місць та нести повну відповідальність за знищення цих самих робочих місць.

Людина – це основне багатство Держави. І вона повинна мати можливість працювати та завдяки цьому жити достойно. Народ складається з окремих людей, громадян своєї країни. І лише НАРОД може врятувати свою Державу.

 

Олександр Бованенко.