Відкритий лист до Верховної Ради та Президента України

Звернення Голови політичної партії "ТРИБУНАЛ"


Політична партія «ТРИБУНАЛ» звертається до Народу та державних інституцій України з метою доведення своєї позиції на вимогу часу.

Якщо викладені вимоги будуть проігноровані, політична партія «ТРИБУНАЛ» визнає діючу владу антинародною та буде діяти з метою її легітимної заміни.

На сьогодні існує суттєве протиріччя в формі державного правління в країні.
Президент і його команда фактично узурпували владу в країні та всіляко перешкоджають приведенню законодавства у відповідність до норм Конституції України.

Враховуючи викладене, ВИМАГАЄМО:

Від Верховної Ради України:

1. Внести зміни до закону «Про вибори народних депутатів України та про місцеві вибори» в частині посилення відповідальності депутатів всіх рівнів перед виборцями та визначення порядку відкликання народних обранців.

2. Народним депутатам України вжити негайних заходів для приведення законодавства України у відповідність до вимог Конституції в частині не формальної, а реальної відповідальності державних органів та їх посадових осіб, їх підзвітності Верховній Раді України, яка повинна здійснювати функції парламентського контролю.

3. Народним депутатам шляхом розробки відповідного законодавства негайно вжити заходів для припинення злочинної практики з боку органів виконавчої та судової влади, прокуратури, Адміністрації президента України щодо вільного (вигідного для відповідного органу) тлумачення законодавства України, зокрема шляхом видачі відомчих підзаконних актів, які викривляють суть закону або ґрунтуються на застарілій судовій практиці, яка не враховує зміни у законодавстві. У зв’язку з цим утворюються правові колізії та створюється можливість застосування того відомчого положення, яке вигідно в даний час органу державної влади.

4. Створити слідчу комісію та оприлюднити результати розслідувань щодо дій (бездіяльності) вищих посадовців держави, Збройних сил України, правоохоронних органів, що призвели до втрати Україною у 2014 р. контролю над Автономною Республікою Крим та м. Севастополь, а також частин територій Донецької та Луганської областей.

5. Законодавчо врегулювати механізм імпічменту Президенту України.


6. Негайно прийняти зміни до відповідних законів України щодо скасування оподаткування пенсій.

7. Негайно розробити заходи по припиненню військового конфлікту на сході країни.

Від Президента України:

1. Дати відповідні доручення Генеральній прокуратурі України та притягнути до кримінальної відповідальності винних у розстрілі Майдану Гідності у 2014 році. Надати оцінку діям та бездіяльності співробітників Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, які не виконали необхідних оперативно-розшукових та слідчих заходів щодо належного документування та розкриття зазначених злочинів. Оприлюднити результати службових розслідувань щодо вказаних осіб.

2. Надати доручення правоохоронним органам України притягнути до відповідальності керівників Міністерства аграрної політики та продовольства України різних складів уряду, державних органів та органів місцевого самоврядування за злочинне невиконання Закону України «Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві», що призвело до крайнього зубожіння сільського населення країни та вимирання села.

3. Вжити вичерпних заходів для повернення в Україну вкрадених і вивезених за кордон коштів.

4. Доручити контролюючим та правоохоронним органам перевірити законність, обґрунтованість підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення України.

Не Народ має служити владі, а влада – Народу! Наше майбутнє, майбутнє наших дітей та онуків залежать від нас з вами! В цей скрутний для країни час вирішується доля кожного.

 

Повний текст звернення знаходиться за цим посиланням