В Музеї КПІ відбувся Круглий стіл до Всесвітнього дня авіації та космонавтики

Голова політичної партії “ТРИБУНАЛ” Олександр Семенко, заступник голови Валерій Щербина та заступник голови Київської міської організації Партії Анатолій Бабич взяли участь у Круглому столі в Державному політехнічному музеї КПІ, що був присвячений 57-й річниці польоту Ю.О.Гагаріна в космос та 50-річчю його трагічної загибелі разом з льотчиком-випробувачем  В.С.Серьогіним.

Участь у засіданні Круглого столу також взяли представники академії НАН України,  Державного космічного агентства України, кафедри аерокосмічних систем управління Національного авіаційного університету, Державної екологічної академії, ветерани космічної галузі України, військові льотчики та випускники Академії ВПС ім. Ю.О. Гагаріна, учні та студенти.

Під час обговорення присутні згадали добрим словом Юрія Гагаріна, його подвиг та життя, розповіли про особливості відбору льотчиків до тренувань в загоні космонавтів і, звичайно, визначили перспективу розвитку космічної галузі України.

Тема розвитку космічного потенціалу в Україні для Партії не нова. За підтримки провідних вчених НАН України Партією запропоновано проект «Сталого розвитку», на основі якого вестиметься робота по впровадженню програм «Модернізації енергетичної системи України» та «Нові технології космічних інновацій». Реалізація цих та інших масштабних проектів має вивести нашу державу у 20-ку передових країн світу (в економічному та екологічному розвитку). Саме винаходи і відкриття українських вчених, на думку, лідера Партії Олександра Семенка, повинні працювати на Україну і служити їй, а не запатентовуватись Китаєм чи США. Тому керівництво Партії веде активну співпрацю та підтримує в роботі академіків і дослідників НАНУ. Крім того, голова політичної партії “ТРИБУНАЛ” Олександр Семенко звернувся до мера міста Києва Володимира Кличка з проханням перейменувати вулицю Московську в Печерському районі на честь першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка, що раптово пішов з життя в січні цього року. “Ми прагнемо, щоб розбудова космічної галузі відбулася! – зазначив Олександр Семенко. – Завданням для нас буде зробити все можливе, щоб привернути увагу до української школи космонавтів та її розвитку”.