«ТРИБУНАЛ» вимагає особистого контролю очільників МВС та ГПУ у справі стрілянини на «Теплик-Агро»

Політична партія «ТРИБУНАЛ» вимагає ретельного розслідування та суворого покарання винних у стрілянині на Вінниччині. Причому покараними мають бути не лише «тітушки»-виконавці, але й замовники, – переконаний голова партії Олександр Семенко. Він звернувся з офіційним листом до керівництва МВС, ГПУ та Вінницької облдержадміністрації, в якому вимагає, зокрема й особистого контролю очільників відомств та регулярного інформування громади про хід справи. 

Нагадаємо, 31 травня у с. Метанівка Теплицького району Вінниччини почалась стрілянина. Невідомі у балаклавах і з вогнепальною зброєю намагались захопити майно громади, що знаходиться під арештом по кримінальній справі проти «ТЕПЛИК-АГРО». Після словесних дебатів почалися постріли, внаслідок чого постраждали 6 людей. 1 людину госпіталізовано з важким вогнепальним пораненням.

«Політична партія «ТРИБУНАЛ» давно вже стежить за ситуацією навколо ТОВ «ТЕПЛИК-АГРО», яке шляхом нахабної підробки документів, до речі, доведеної експертизою в рамках кримінальної справи, захопило землі й майно громади, – розповів керівник юридичного департаменту партії, адвокат Олександр Бованенко. – Разом з мешканцями декількох сіл, постраждалих від дій директора Василя Анченка, представники «ТРИБУНАЛУ» перекривали рух транспорту на уманській трасі, щоб хоча б у такий спосіб привернути увагу можновладців до проблеми. Утім, попри близько 12 відкритих кримінальних справ проти керівництва ТОВ «ТЕПЛИК-АГРО» ситуація досі залишається невизначеною і от вже дійшла до стрілянини».

«Судячи з того, що затриманим «стрільцям» інкримінують статтю «Хуліганство», а не, наприклад, «Розбій» чи «Створення ОПГ», вирішувати проблему по суті так ніхто й не збирається», – вважає Олександр Бованенко. Він припускає, що це пов’язано з впливовими засновниками. Водночас, він наголошує: «Політична партія «ТРИБУНАЛ» й надалі захищатиме громаду всіма можливими законними способами».