Силовики вимагають рішення Уряду щодо перерахунку пенсій

Ветерани силових структур України вже вкотре вимагають від Уряду перерахунку заслужених ними військових пенсій. Сьогодні, 17 січня, такий мітинг знову відбувся під Верховною Радою, тому що попередні заходи так і не привернули увагу влади до питань перерахунку виплат. Під будівлею зібралось близько 4 тисяч ветеранів з різних областей та міст України. Мітинг силовиків відбувався за підтримки політичної партії «ТРИБУНАЛ» та особисто Голови Партії – Олександра Семенка. Він звернувся до присутніх з промовою та запевнив, що буде разом з народом відстоювати їх інтереси до остаточного вирішення питання.

«Ми не повинні просити своє заслужене, як подаяння! Поки захисники України безнадійно мерзнуть на морозі, очікуючи справедливого рішення від влади, корупційні структури процвітають і множаться! Так не має бути!» — зазначив Олександр Семенко.

Коли треба було йти в бій чи нести варту, ці люди не вагались і не ігнорували наказів. Чому тепер вони змушені принизливо протягувати долоню? Українці обурені відношенням діючої влади до тих, хто охороняв їх спокій! Вимагаємо невідкладно затвердити рішення про підвищення виплат силовикам!