Звернення Олександра Семенка до ветеранів та пенсіонерів України

Не тільки силовики заслужили достойних пенсій,

Але й ті, хто годує Український народ.

 

Шановні ветерани, співвітчизники!

Абсолютна більшість з вас небайдужа до ситуації, що склалася в країні!

Ви добре знаєте проблему з відсутністю перерахунків пенсій колишнім військовослужбовцям і силовикам. А багато хто з вас був на мітингах по захисту прав та свобод ветеранів. Учасники акцій сподівалися домогтися справедливого перерахування службових пенсій і не тільки для силових структур, а й для пенсіонерів, у яких пенсія набагато менша прожиткового мінімуму.

Ми нічого не просимо, а вимагаємо своє за справедливістю і законом. Йдеться про виконання добре відомих вам документів: Постанови КМУ від 30.08.2017 року № 704  “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” , а також Постанови КМУ від 11.11.2015 року № 988 “Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції” та інших чинних правових актів. Але замість їх безумовного виконання, ми почули від влади обіцянки про «осучаснення» та «підвищення» пенсій шляхом прийняття нового пенсійного законодавства! Аналіз нового нормативного акту показує, що його прийняття на практиці буде означати закріплення законом Постанови КМУ від 21.02.2018 року №103 і пенсія буде нараховуватись тільки з посадового окладу, військового звання та вислуги років, без врахування додаткових видів грошового забезпечення!

Хочу особливо підкреслити – ми боремося не для того, щоб подвоїти окремим пенсіонерам багатотисячні пенсії, а для того, щоб більшість пенсіонерів силових структур, а також цивільних пенсіонерів, які віддали свої сили і здоров’я служінню Батьківщині, мали хліб на столі та могли за необхідності купити ліки!

Певна частина ветеранів пішла відновлювати свої розтоптані права шляхом судових позовів і, в окремих випадках, їм це вдалося. Але окремі позитивні для пенсіонерів рішення не стали обов’язковими для всіх судових і владних інстанцій. І це – проблема! Закон для обраних???

Тому керівництвом громадських об’єднань «ТРИБУНАЛ УКРАЇНИ» та «Єдність» проведено аналітично – організаційну роботу і відпрацьовано алгоритм вирішення проблеми перерахунку пенсій ветеранам через Верховний Суд України і Європейський суд з прав людини. Вказаний алгоритм вже проходить практичну адаптацію його застосування для перерахунків пенсій у масовому порядку! Крім того, представники наших громадських об’єднань беруть участь у розробці законопроектів, спрямованих на закріплення за кожним захисником України належного статусу в суспільстві.

В Україні понад 2 мільйони пенсіонерів силових структур та 10 мільйонів цивільних пенсіонерів. Ми є великою силою, і саме ми повинні примусити владу рахуватися з народом, служити йому!

Ми усвідомлюємо, що зусилля в збереженні України проявили і влада, і захисники з силових структур, і волонтери, але потрібно рухатись далі в питаннях розбудови держави, модернізації її ключових інститутів, утвердженні сприятливого інвестиційного середовища, створенні робочих місць з високою оплатою праці.

З огляду на вищевикладене, громадським об’єднанням «ТРИБУНАЛ УКРАЇНИ» за підтримки провідних вчених НАН України запропоновано проект «Сталого розвитку», а це тисячі нових робочих місць по всім регіонах України. Також ведеться робота над впровадженням програм «Модернізації енергетичної системи України» та «Нові технології космічних інновацій». Реалізація цих та інших масштабних проектів виведе нашу державу у 20-ку передових країн світу (в економічному та екологічному розвтку).

Ми працюємо для Вас, шановні громадяни України. Тож нас завжди цікавлять Ваші думки та пропозиції щодо розвитку нашої країни. Найкращі ідеї ми прагнемо невідкладно втілити в життя.  Приєднуйтеся до нас у соцмережах і висловлюйте свої міркування та зауваження щодо нашої діяльності.

 

З глибокою повагою

Голова ГО «ТРИБУНАЛ УКРАЇНИ»,

Президент ГО Української асоціації

ветеранів та пенсіонерів

ГУБОЗ МВС України «Єдність»                                   Олександр Семенко