ЩЕРБИНА ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Заступник Голови політичної партії Республіканська партія «ТРИБУНАЛ», 


Член Центральної Ради політичної партії Республіканська партія «ТРИБУНАЛ»,


Член Президії Центральної Ради політичної партії Республіканська партія «ТРИБУНАЛ»

 

Народився в 1959 р. в м.Знам’янка Кіровоградської області.

Після закінчення з відзнакою у 1982 р. Воронізького вищого військового авіаційного інженерного училища проходив службу на офіцерських посадах у Збройних Силах  і органах військової контррозвідки колишнього СРСР. У 1998 р. з відзнакою закінчив Національну Академію Служби безпеки України, отримав кваліфікацію юриста. У цьому ж році указом Президента України присвоєно військове звання «генерал – майор».

У 2004 р. закінчив Національну Академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління.

Трудова діяльність: З 1991 р. — на оперативних, аналітичних, інспекторських і керівних посадах у органах Служби безпеки України пройшов шлях від оперативного уповноваженого до начальника Управління СБУ. У 2008 р. звільнився з військової служби за вислугою років. В 2008 – 2010 рр. займав посадуГолови Державної податкової адміністрації у Тернопільській обл. У 2010 – 2014 рр. займався підприємницькою та консалтинговою діяльністю, надавав консультаційні послуги міжнародним компаніям. У 2015-16 рр. очолював підрозділи безпеки у ПАТ «Державна продовольчо – зернова корпорація України».

Політична діяльність: Член політичної партії «ТРИБУНАЛ» з моменту її заснування, заступник Голови політичної партії Республіканська партія «ТРИБУНАЛ».