Різдвяний турнір у Запоріжжі

Різдвяний турнір у Запоріжжі

5-го січня 2017 року у приміщенні Дитячо-юнацької спортивної школи № 8 Запорізької міської ради відбувся традиційний Різдвяний турнір із шашок, організований Запорізькою обласною федерацією шашок.
На спортивне свято в якості почесних гостей були запрошені керівник Запорізької територіальної організації політичної партії «ТРИБУНАЛ» Денис Кучеренко та Голова контрольно-ревізійної комісії територіальної організації цієї партії, член президії Запорізької обласної федерації шашок Володимир Богак.

Після закінчення змагань Денис Кучеренко звернувся з вітальним словом до учасників турніру. Він висловив свою точку зору на суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні та Запорізької області. Подарував учасникам турніру сувеніри та перший випуск Інформаційного бюлетеня політичної партії «ТРИБУНАЛ», а також дав відповідь на кілька питань про партію, мету її створення, цілі та завдання, які ставить перед собою ця політична сила.
– Денисе Сергійовичу, якою основною метою було створення політичної партії «ТРИБУНАЛ»?
– Політична партія «ТРИБУНАЛ» створювалася з метою об’єднання активних, раніше не задіяних у політичному житті громадян України, які готові взяти участь у розбудові вільного, демократичного громадянського суспільства, забезпеченні високих соціальних та економічних стандартів життя в Україні.
Вже минуло 3 роки з часу Революції Гідності, але нинішнє політичне керівництво держави не виправдовує тих сподівань, на які очікував український народ. Із кожним днем рейтинг очільників влади знижується, а життя народу погіршується. В особливо важкому становищі опинилися незахищені верства населення.
Довіра суспільства до існуючих політичних партій та політичних діячів дуже низька. Саме тому назрів час пробудити та долучити до політичного життя країни найбільш активну частину населення – молодь.
– А коли була зареєстрована Запорізька територіальна організація політичної партії «ТРИБУНАЛ»?
– Запорізька територіальна організація була зареєстрована 11 травня 2016 року.
– Чи планується розвиток організацій Партії в інших населених пунктах області?
– На сьогоднішній день створення низки місцевих організацій та первинних осередків Партії планується як у м. Запоріжжя, так і в районах Запорізької області, ведеться робота із добору кандидатів у керівні органи цих організацій партії.
– Чому на Різдвяні свята Ви відвідали саме цей спортивний захід?
– Запорізька шашкова школа вже багато десятиліть займає провідне місце в Україні та світі з цього виду спорту, має багаторічні славні традиції. У цій школі навчають і виховують активну та свідому молодь, яка стане запорукою майбутнього процвітання України.
Наша Партія великі надії покладає на патріотичну молодь, яка має нові погляди на політичне життя та готова до реальних дій. Ми не чекаємо змін, ми їх готуємо!
– Денисе Сергійовичу, бажаю Вам і Вашим однодумцям успіхів на цьому непростому шляху!
– Дякую! Недарма гасло нашої політичної партії «ТРИБУНАЛ»: «Джерелом влади є народ!»

Володимир Богак