Продай нирку, щоб проїхати в метро, заплатити за газ і тепло, купити хліба!

Сьогодні останній день кияни мають змогу проїхати в громадському транспорті за старими тарифами. Від завтра проїзд у тролейбусах, автобусах, маршрутках та метро, згідно з розпорядженням КМДА, коштуватиме 8 гривен замість нинішніх чотирьох і п’яти!  

Можновладці виправдовують підвищення цін на проїзд, необхідністю технічної модернізації автопарку, збільшення зарплат водіїв та великою різницею між собівартістю проїзду та ціною квитка. Однак при цьому, зарплати пересічних громадян залишаються на тому ж рівні, що й 10 років тому! Більше того, з серпня місяця цього ж року передбачається підвищення тарифів за газ, а восени, наче з кошмарного сну, прийдуть всім нам добре відомі «оновлені платіжки» за тепло. Влада вперто продовжує впроваджувати необдумані здирницькі рішення за рахунок українців, грабуючи їх непомірно високими тарифами на послуги, транспорт, цінами на продукти. Як простим людям в таких умовах забезпечити собі бодай претензію на життя?

Республіканська партія «ТРИБУНАЛ» занепокоєна неадекватним програмуванням соціально-економічних процесів. Наголошуємо на необхідності перед прийняттям подібних рішень з підвищення плати проїзду та інших послуг, зважати на низьку платоспроможність населення.  А відтак приймати також рішення щодо перерахунку пенсій та підвищення рівня зарплат, а не «здирати» останню «шкуру» зі своїх незаможних співвітчизників! Вважаємо, що Уряд та Верховна Рада повинні реагувати на подібні ситуації і не допускати безпідставних стрибків цін і тарифів, а для цього проводити відповідні фахові експертизи. Без цього тарифна вакханалія триватиме і її суспільно-політичні наслідки можуть бути катастрофічними.

А також переглянути компетентність осіб, відповідальних за прийняття рішень щодо ціноутворення. Затверджуючи ті чи інші рішення, органи влади повинні керуватися межею, що дозволяє їх приймати, інакше це не зважене управління, а  деспотизм.

 

 

Вступити до Партії