Помер видатний хлібороб, Герой України Дмитро Костянтинович Моторний…

Члени Республіканської партії «ТРИБУНАЛ» та її лідер Олександр Семенко приносять найглибші співчуття родині та всій аграрній спільноті України з приводу непоправної втрати для всіх нас. Не стало Героя України, видатного хлібороба і політика, депутата Верховної Ради УРСР 10-11-го скликань, почесного члена Української академії аграрних наук, незмінного  керівника Приватно-орендного кооперативу «Зоря» Дмитра Костянтиновича Моторного.

Дмитро Костянтинович  прожив довге, насичене  перемогами життя. Він був найвидатнішим, легендарним аграрієм своєї доби. Його прихильники і донині “титулують” його патріархом української ниви і хліборобом від Бога! Дмитро Костянтинович –  двічі Герой Соціалістичної Праці, кавалер ордена Ярослава Мудрого, академік УААН, лауреат премії ім. Вернадського. В його рідній Чорнобаївці земляки називали Дмитра Костянтиновича – Батьком.

Прийміть від нас, Дмитре Костянтиновичу, низький уклін і шану. Спочивайте з миром. Нехай та земля, яку ви так плекали і любили, буде Вам пухом!