ПОДАРУНКИ ДІТЯМ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ТРИБУНАЛ»

Напередодні Дня захисту дітей Олександр Миколайович Бованенко, радник Голови політичної партії «ТРИБУНАЛ» з правових питань, відвідав благодійний фонд «МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ – ТИ НЕ ОДИН» та передав подарунки, набори для харчування та засоби особистої гігієни підопічним фонду. 

Це вже вдруге політична партія «ТРИБУНАЛ» надає допомогу благодійному фонду «Місце під сонцем», що знаходиться у Києво-Святошинському районі, с. Білогородка. Благодійний фонд опікується дітьми інвалідами, аутистами та дітьми з ДЦП. Він заснований Світланою Стародуб та Марією Ткаченко і успішно функціонує вже рік. Мета фонду – об’єднати людей зі схожими проблемами та допомогти або підтримати як дітей, що потребують соціального захисту, так і їхніх батьків.

Політична партія «ТРИБУНАЛ» активно співпрацює з фондом і планує надалі надавати посильну допомогу хворим дітям. Метою партії є створити рівні умови для всіх верств населення, надати допомогу і підтримку тим, хто цього найбільше потребує, тому, що діти – є наше майбутнє і майбутнє нашої Держави.

Займатись благочинністю може кожен – варто лиш захотіти!

Чужих дітей не буває!

” МІСЦЕ ПІД СОНЦЕМ – ТИ НЕ ОДИН”