Партія «ТРИБУНАЛ» і Аграрна партія мітингували сьогодні проти продажу зeмлі

Сьогодні, 7 червня, під Верховною Радою відбувся масштабний мітинг «Не дамо вкрасти землю!». Мирний масовий захід був ініційований Аграрною партією та підтриманий Партією «ТРИБУНАЛ». Представники регіональних осередків цих двох партій висловили свою незгоду щодо продажу землі сільськогосподарського призначення.

Голова політичної партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко зазначив: Ми проти рейдерських захоплень землі та поневолення громадян України, бо без власної землі вони перетворюються на рабів!

Голова партії та Центральна Рада політичної партії «ТРИБУНАЛ» пропонує три умови: створити державний земельний банк, створити державний комітет купівлі-продажу та оренди земель та провести відповідне оцінювання землі до Європейського рівня. Тільки після виконання цих трьох умов можна буде говорити про можливість продажу землі і тільки українському народу.

На сьогоднішній день ринкова ціна української землі сільськогосподарського призначення становить 15-30 тисяч гривень за гектар – а аналогічні землі у країнах Євросоюзу оцінюються від 40 до 100 тисяч євро! Підписуючи останній меморандум України з МВФ, українська влада взяла на себе зобов’язання ухвалити закон про обіг земель, що відкриє шлях для продажу земель сільськогосподарського призначення з 2018 року, що є неприпустимим у даних умовах і проти чого політична партія «ТРИБУНАЛ» категорично заперечує.   У цих питаннях з нами солідарна Аграрна партія. – зауважив Семенко О.М.

Центральна Рада партії виступає за створення автоматизованої системи правління в державі, що унеможливлює ручне управління. Народ України, що є господарем своєї землі, має знати, що саме роблять можновладці, бо тільки таким чином можна буде позбутись корупції.

This slideshow requires JavaScript.