Олександр Семенко — з Днем Високомобільних десантних військ Збройних Сил України

У день ВДВ ЗСУ Голова політичної партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко згадав і про свою службу у високомобільних десантних військах:
– Служба моя проходила в західному окрузі, частина дислокувалася на Закарпатті. Ми були розвідувальною ротою спеціального призначення під номером 0001 і головним завданням було отримання інформації від противника для подальшого опрацювання.
Ми завжди йшли попереду першого фронту і проводили його на бойові позиції. Рота ділилася на взводи, і кожен мав свою задачу. Наприклад, добування «язика» і доставка його в штаб. Він щось розказував, а ми далі працювали з отриманою інформацією: співставляли дані, перевіряли, аналізували їх.
Цікавими були навчання. Нас, як десантників, закидали до умовного противника. Пам’ятаю, було завдання вкрасти БТР. І ми вночі стрибали з парашутами, захоплювали БТР і втікали з ним разом з солдатами всередині.
Яскравими були й святкування. Всі один до одного приїжджали, їздили по видатних і історичних місцях.
В основному в ці війська потрапляли спортсмени після Львівського державного інституту фізичної культури — одного з основних радянських вузів, який готував саме десантників спеціального призначення. Я потрапив до розвідувальної роти спеціального призначення в інший спосіб. На призовному пункті до мене придивився один із командирів, який шукав людей для поповнення своєї роти, і мене відібрали. Я займався спортом, не курив, не пив, мав перший розряд з рукопашного бою.
З того часу у мене залишилися напівчоботи – у нас не було солдатських чоботів. І шинелі були офіцерські: з двома рядами ґудзиків. То ці напівчоботи я досі використовую на дачі. І саперну лопатку зберіг. Вона заточувалась таким чином, що могла використовуватись як ніж у збройних зіткненнях.
Шановні десантники! Політична партія «ТРИБУНАЛ» щиро вітає вас зі святом та дякує за мирне небо над головою!