Олександр Семенко відвідав Донецьку та Луганську територіальні організації політичної партії «ТРИБУНАЛ»

Голова політичної партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко днями відвідав Донецьку та Луганську територіальні організації Партії. Там він поспілкувався з керівниками осередків про головні завдання та проблеми партійного будівництва, а також про залучення молоді до розбудови України.

Голова Донецької територіальної організації Бахши Мінасов розповів, що, як патріот і партієць, з одного боку,  і як тренер з карате – з іншого, він бачить роботу з молоддю у наданні їм життєво необхідних навичок.

«У моїй секції займається спортом двадцять п’ять дітей і їхня кількість поступово збільшується. Я певен, що кожен з них виросте свідомою людиною, бо, замість «вештання по вулицях», вони обрали спорт. До того ж карате – це не тільки фізкультура, це загартування духу і  наука робити вибір», – розповів він.

Голова Луганської територіальної організації Дмитро Камишан до партійного будівництва підходить з іншої позиції. «Люди, котрі пройшли АТО – інші. Головне їхнє питання до політичної сили: як закінчити війну й здобути мир», – заявив він. Олександр Семенко поділився своїм баченням щодо здобуття перемоги, наголосивши, що цей процес не буде швидким і триватиме, доки на території не залишиться жодного вогнища сепаратизму.

This slideshow requires JavaScript.