Олександр Семенко про безпеку продуктів харчування в передачі “Здоров`я нації” на ТБ-7

Саме квітень цього року світ обрав для відзначення місячника здоровя людини та вибрав гаслом, слоган: “Здоров`я для всіх!”.Що може бути потрібніше людині, більше за здорове життя через якісне харчування? “Через неякісний контроль за походженням продуктів на прилавках магазинів  — ми втрачаємо здоров`я нації”, – зазначає голова політичної партії “ТРИБУНАЛ” Олександр Семенко.

Як політична сила,  Партія передусім відстоює право людини на здоров`я, що повинно бути забезпечене створенням такого політичного середовища, яке б дало змогу українцям не тільки довічно лікуватися  від хвороб, а бути здоровим завдяки вживанню якісних продуктів та води. В Україні продовжує замовчуватись тема споживання населенням вкрай неякісних продуктів. Українські землі, що дають майбутні врожаї, удобрюються отруйними нітратами, худоба що пасеться на таких полях насичує цим ядом власне мясо та молоко, яке потім надходить до продажу. Контролю за дотриманням встановлених стандартів не ведеться, власне, як і  роботи по їх визначенню.

Владою було знищено більшість українських лабораторій по виявленню отруйних складових в продуктах  харчування та основний контролюючий орган — санепідемстанцію, а взамін, і досі, нічого відповідного не створено. Існує чимало прикладів, коли в Україну з Європи відправляють потяги, фасовані тваринною продукцією, призначеною на утилізацію, що потім збувається українцям, як фарш. У випадках отруєння, домогтися покарання чи компенсації людям сьогодні вкрай важко.

“До нас, як до політичної партії, – говорить Олександр Семенко, – надходить багато звернень від виборців щодо продажу їм небезпечних для життя харчів, однак влада продовжує ігнорувати будь-які спроби зв`язатися з нею, як поодиноким українцям так і громадським організаціям. Ми робимо все можливе щоб привернути увагу до цього питання, бо здоров`я українців — понад усе!”