Олександр Семенко передав експертам пропозиції щодо стратегії розвитку Збройних Сил України

 

Голова політичної партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко передав на розгляд експертам з військової справи стратегічний план розвитку Збройних Сил України, викладений у монографії  «Концептуальні напрацювання у секторі безпеки: реакції демократичного суспільства». За його словами корекція воєнної доктрини з огляду на сьогодення, але з урахуванням 26 років незалежності, є запорукою успіху нашої Держави.

«На засіданні Президії Центральної Ради політичної партії «ТРИБУНАЛ» одне з питань стосувалося встановлення розумних законодавчих і процедурних рамок для цивільно-військових відносин. Маючи неабиякий досвід управління військовим гарнізоном, я не міг залишитися осторонь цього виклику та  натхненно взявся за роботу»,  – розповів Олександр Семенко. Результатом цього завзяття стала монографія, що детально розписує всі аспекти військової справи.

В основу роботи покладені напрацювання передових держав Світу на основі інформації Женевського центру демократичного контролю над збройними силами, ґрунтовні праці професора Пантєва та Інституту миру (США).