Олександр Семенко делегований ветеранами силових структур України для виступу на мітингу від їх імені

Вже півроку, як під стінами урядових будівель силовики відстоюють своє законне право на здійснення перерахунку пенсій. Політична партія «ТРИБУНАЛ» разом з громадськими організаціями неодноразово зверталась до Уряду з проханням переглянути пенсійні виплати для військових та здійснити їх перерахунок. Однак жодної реакції не надходило. Крім того, урядовці ігнорують зустрічі, на які їх запрошували представники ветеранської спільноти. Таке нікчемне відношення влади до силовиків створює небезпеку для всіх нас: через відсутність мотивації до служби в армії згодом за цю справу ніхто не візьметься і країна ризикує втратити захист.

Голова політичної партії “ТРИБУНАЛ”, ГО «ТРИБУНАЛ УКРАЇНИ», Президент ГО Української асоціації ветеранів та пенсіонерів ГУБОЗ МВС України «Єдність» Олександр Семенко:  

«Шановні ветерани, колеги, ми неодноразово збираємось тут, під Кабміном, Адміністрацією Президента та Верховною Радою, але як було так і є! Нас не чують і не хочуть чути! Та ми все одно продовжуємо збиратись, щоб не опинилися тут наші діти та внуки і не просили подачок! Говорять, що потрібно виганяти деяких міністрів… Ні! Виганяти потрібно всіх! Бо всі вони пов’язані з олігархами й бізнесом, бо їм платять, щоб здирати з нас комунальні послуги! Але найстрашніше, що робить влада, – знущається і плюндрує нашу Конституцію! Сьогодні на цей державний документ ніхто не дивиться, якщо не сказати більше… Влада взагалі ігнорує закони України!!!

Постало питання, хто далі захищатиме український народ? Адже тікають до Європи наші найкращі кадри, наука не фінансується, оплата медичних послуг стає надмірно високою. Хто довів країну до цього? Хто довів її до банкрутства, а нас – українців – до жебрацтва?

Так більше не може продовжуватись! Наші діти та онуки спитають з нас! Тому, поки ми можемо, ми стоїмо та домагаємось дотримання Закону, бо він для всіх єдиний! Злодії – геть!»