Легалізація зброЇ

 

Олександр Семенко: «Заборона українцям вільно володіти зброєю, прирівнює цілу націю до рабів, божевільних чи інородців»

       Політична партія «ТРИБУНАЛ» вимагає від Верховної Ради законодавчо закріпити право громадян України вільно володіти зброєю. Такий крок остаточно позбавить українців від відчуття меншовартості, адже зброя – символ приналежності до здорового суспільства.

      Водночас, партія «ТРИБУНАЛ» наголошує на необхідності жорсткої процедури навчання та перевірки осіб, що претендують на володіння зброєю.

   «У першу чергу необхідно легалізувати зброю у професіоналів», – переконаний член політичної партії «ТРИБУНАЛ», адвокат Олександр Бованенко. Також, на його переконання, право на отримання дозволу на зброю повинні мати дієздатні, психічно здорові особи, які не мають судимості та пройшли відповідні підготовчі курси.

  «Загроза для життя від легальної вогнепальної зброї занадто перебільшена – майже всі злочини здійснюються нелегальною зброєю», – наголошує голова політичної партії «ТРИБУНАЛ» Олександр Семенко. Натомість він нагадує, що право на самозахист вільні громадяни мали завжди: мати зброю заборонялося лише божевільним, інородцям та рабам. Звідси він робить  висновок: «Те, що українці досі не мають права вільно володіти зброєю свідчить лише про те, що у власній країні нас продовжують вважати рабами».