30 листопада у Києві пройшов ІІ позачерговий з’їзд політичної партії «ТРИБУНАЛ»

В ході з’їзду обговорено та затверджено нову назву партії. Республіканська партія «ТРИБУНАЛ» – так відтепер називається партія. Делегати також ухвалили нову редакцію Програми, Статуту та Гімну партії. Одностайну підтримку було висловлено кандидатам на посади заступників голови партії – Валерію Бабичу та Валерію Щербині. Також було частково оновлено склад Контрольно-ревізійної комісії партії. До її складу обрано Світлану Щеглюк та Христину Журавську

Відкриваючи з’їзд голова партії Олександр Семенко висловив глибоке занепокоєння з приводу суцільного зубожіння мешканців українських міст та сіл, що відбувається на фоні іншої кричущої проблеми – масового виїзду українців на роботу та навчання за кордон. Лідер партії закцентував увагу на проблемах завищених рахунків за комунальні послуги, монополізації енергопостачання, забезпеченні державою доступного правового захисту громадянам та зміні системи оподаткування, що важливо практично для всіх верств суспільства.

Однією з ідей керівництва при створенні партії «ТРИБУНАЛ» було подолання військової агресії щодо України дипломатичним шляхом, за участі світової спільноти. Перший заступник голови партії Анатолій Льовін відзначив, що  в Україні триває гібридна війна паралельно з боротьбою наших воїнів на Сході. Він зазначив, що цей «керований хаос» за останні 26 років скоротив населення України майже на 20 мільйонів. «В таких умовах народ України несе подвійне навантаження – адже будуючи відносини з державою, він має зберегти стосунки між собою! Ми повинні не протистояти один одному, а шукати союзників для об’єднання, щоб зміцнити позиції наших обласних партійних організацій та посилити потенціал центрального апарату партії. В цьому вбачаю свою основну задачу», – резюмував А. Льовін.

Новообраний заступник голови партії, який відповідатиме за розробку економічних програм, Валерій Бабич відзначив важливість продовження боротьби з корупцією та сприяння морально-духовному оновленню нації. Він повідомив, що під час його керівництва економічним сектором партії, робота, насамперед, буде спрямована на розвиток співпраці з Міністерством екології та Держдепартаментом з питань захисту прав споживачів. Також В. Бабич порушив проблему безробіття в Україні та наголосив на тому, що розвиток економіки країни прямо залежить від кількості новостворених робочих місць.  Він повідомив, що партія не схвалює витрачання бюджетних коштів на діяльність комерційних проектів, надання необдуманих держгарантій під комерційні проекти. Як приклад, політик навів ситуацію з викупу державою банків, що фактично зазнали краху, і витрачання мільярдних коштів, що, на його думку, йде у розріз з державними інтересами.